Aktaş Teknik Soğutma – Ankara Hoşgeldiniz

0312 276 87 88 - 0537 486 07 57

info@aktastekniksogutma.com

Ahi Evran Mah. 185 Cad. No: 46/A Sincan / ANKARA

7/24 Hizmet vermekteyiz.

Hakkımızda

Hakkımızda

Aktaş Teknik Soğutma olarak kuruluşumuzdan bu yana düzenli ve titiz bir çalışma anlayışı sergilemekteyiz.

Gıda sektörünün olmazsa olmazı soğuk hava depoları ve sütlük şarküteri reyonlarının tam verimli ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için 7/24 müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bu sektörün yıllardır içinde bulunup edindiğimiz tecrübelerle birçok soğutma firmasına çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Bize Ulaşın

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

  Misyonumuz

  Endüstriyel soğutma teknolojilerinin tüm dünyada en yakın takipçisi olmak, Endüstriyel soğutmanın en önemli gideri olan enerjinin geri kazanımını arttırmak, En az enerji ile en fazla soğutma işinin yapılmasını sağlamak, Endüstriyel soğutma sektöründe ülkemizi tüm dünyada en iyi şekilde temsil etmek,

  Vizyonumuz

  Aktaş Teknik Sogutma'nın imalat ve hareket anlayışında daima müşterilerinin ihtiyaç talep ve memnuniyeti ön sırada tutulmuştur. Şirketimiz kuruluşundan itibaren ürün kalitesinde mükemmellik anlayışı ve sınırsız müşteri memnuniyeti prensibi doğrultusunda sürekli gelişmeye devam ederek soğutma sektörünün vazgeçilmezleri arasında önemli bir yer edinmiştir.

  Kalite Politikamız

  Bu işe olan aşkımız ve tecrübemizi harmanlayarak girdiğimiz soğutma sektöründe bugüne kadar büyük işlere imza attık ve daha büyük hedeflerle her geçen gün daha iyi işler yapmaya devam ediyoruz...