Aktaş Teknik Soğutma – Ankara Hoşgeldiniz

0312 276 87 88 - 0537 486 07 57

info@aktastekniksogutma.com

Ahi Evran Mah. 185 Cad. No: 46/A Sincan / ANKARA

7/24 Hizmet vermekteyiz.

Merkezi Sistem Sogutma Grupları
Soguk Oda Depoları
Sütlük Şarkuteri

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

Bizimle iletişime geçmek için veya teknik servis hizmeti almak için ister iletişim sayfamızdan istersenizde yandaki iletişim butonlarına tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Aktaş Teknik Soğutma olarak kuruluşumuzdan bu yana düzenli ve titiz bir çalışma anlayışı sergilemekteyiz.

Gıda sektörünün olmazsa olmazı soğuk hava depoları ve sütlük şarküteri reyonlarının tam verimli ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için 7/24 müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bu sektörün yıllardır içinde bulunup edindiğimiz tecrübelerle birçok soğutma firmasına çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Devamını Oku

Misyonumuz

Endüstriyel soğutma teknolojilerinin tüm dünyada en yakın takipçisi olmak, Endüstriyel soğutmanın en önemli gideri olan enerjinin geri kazanımını arttırmak, En az enerji ile en fazla soğutma işinin yapılmasını sağlamak, Endüstriyel soğutma sektöründe ülkemizi tüm dünyada en iyi şekilde temsil etmek,

Vizyonumuz

Aktaş Teknik Sogutma'nın imalat ve hareket anlayışında daima müşterilerinin ihtiyaç talep ve memnuniyeti ön sırada tutulmuştur. Şirketimiz kuruluşundan itibaren ürün kalitesinde mükemmellik anlayışı ve sınırsız müşteri memnuniyeti prensibi doğrultusunda sürekli gelişmeye devam ederek soğutma sektörünün vazgeçilmezleri arasında önemli bir yer edinmiştir.

Kalite Politikamız

Bu işe olan aşkımız ve tecrübemizi harmanlayarak girdiğimiz soğutma sektöründe bugüne kadar büyük işlere imza attık ve daha büyük hedeflerle her geçen gün daha iyi işler yapmaya devam ediyoruz.

Bizim İle İletişime Geçin

Bizim ile iletime geçmek için butona tıklayıp iletişim sayfamıza gidip yada sayfanın en başından telefon numaramızı alabilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM

Bizim ile iletişime geçmek için sadece telefon numaranızı göndermeniz yeterlidir bilgileriniz bize ulaştığında sizi hemen dönüş sağlıyacağız.


  • Neden Biz

  Neden Biz?

  Aktaş Teknik Soğutma olarak müşterilerimizi memnuniyeti konusuna çok önem veriyoruz yıllardır bu sektörün içinde ve büyük referanslarımız ile ortak özel önemli projelerde yer alıyoruz.

  • Müşteri memnuniyeti
  • 30 Yıllık meslek tecrübesi
  • Profesyonel çalışanlar

  165
  Sabit Müşteri
  Ankara Soğuk Oda Arıza
  248
  Aylık İstatistik
  Eryaman dolap arıza
  32
  Toplam Hizmet
  Sincan Dolap Arıza
  78
  Toplam Referans
  Gölbaşı Dolap Arıza

  Bütün Hizmetlerimiz