Aktaş Teknik Soğutma – Ankara Hoşgeldiniz

0312 276 87 88 - 0537 486 07 57

info@aktastekniksogutma.com

Ahi Evran Mah. 185 Cad. No: 46/A Sincan / ANKARA

7/24 Hizmet vermekteyiz.

Şişe Soğutucu Montaj Akyurt

Şişe Soğutucu Montaj Akyurt

Telefon: 0312 276 87 88

E-mail: info@aktastekniksogutma.com

Aktaş Teknik Soğutma’ya hoşgeldiniz Telefon numaramız ve Email adresimizden bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Yukarıda telefon numaramız ve mail adresimiz bulunuyor 7/24 hizmet vermekteyiz.

YAYGIN SERVİS AĞI

Ankara içinde 2 saat, civar şehirlerde 24 saat içinde servis verebilmekteyiz.

ACİL ONARIM

7/24 dolap arıza ve servis hizmeti veren eğitimli, güvenilir ve güler yüzlü personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

PERİYODİK BAKIM

Sağlıklı çalışması önemli olan tüm endüstriyel cihazlarınız için kesintisiz çalışma garantisi.

MONTAJ

Müşterilerimizin her türlü ihtiyacına yönelik istenilen özellik, kapasite ve boyutlarda modüler endüstriyel soğuk hava odası tasarımı ve üretimi yapılmaktadır.

Soğuk Hava Deposu Panelleri

Soğuk hava deposu panelleri her ne kadar yapıyı bir bütün halde gösterse de izolasyon özelliği taşıdığı için çok özenli ve detaylı bir çalışmanın sonunda meyvelerini verir. Şunu unutmamak gerekir ki soğutma cihazı en büyük kapasitede seçilmiş olsa bile panel izolasyonu doğru yapılmadığı sürece işletmenin enerji kayıpları süreklilik arz eder. Soğuk hava deposunda muhafaza edilecek ürünün derecesine ve işletmenin teknik yapısına göre seçilen paneller modüler özelliğe sahiptir. İşletmenin taşınması, kapasitenin arttırılması gibi durumlarda demonte olarak sökülür ve yeni yerinde tekrar kurulur. Soğuk rejime göre donmuş rejimin panel izolasyonu farklı şekillerde yapılır. Paslanmaz, Pvc, Poly-poly, oluklu, oluksuz ürün çeşidine sahiptir. Zemin paneli de aynı şekilde üç farklı şekilde üretilebilir.